Články

Ondřej Nágr během prvního zářijového víkendu dvakrát zvítězil

01. Leden 2019

První zářijový víkend byl ve znamení posledního závodu Jihočeského poháru MTB, který hostila Soběslav. Ve finálovém závodě postupně vítězili ve svých kategoriích nejmladší přípravka-Matyáš Zuzák, mladší žáci-Ondřej Nágr, starší žáci-Kryštof Krešák, kadeti a junioři-absolutní vítěz všech kategorií-Adam Kubík a muži elite-David Šíp. Další podiová umístění vybojovali bronz Lukáš Klicman a Martin Žatecký, stříbro Tomáš Kraus a Anna Hrdinová. Hned v neděli se účastnili Ondřej Nágr s bratrem Vítkem a Tadeáš Pazourek silniční časovky na Kleť v rámci seriálu Jihočeské amatérské ligy. Ondra i Tadeáš suverénně zvítězili, Vítek dojel třetí. Jednalo se o poslední závodní víkend, kdy závodníci osedlali horská a silniční kola, dne 22.9. 2019 již vstupuje tým do cyklokrosové sezony závodem v Kukli u Tálína.