Články

Jakub Ťoupalík během víkendu dvakrát zvítězil

01. Leden 2016

Náročný závodní víkend čekal na cyklokrosaře týmu o víkendu 8. a 9. 10.2016. Nejprve v sobotu pokračoval třetím dílem Český pohár TOI TOI Cup v Mladé Boleslavi, kde zvítězil v kadetech Jakub Ťoupalík, Jakub Nový po technických problémech a pádu byl 12., v kategorii juniorů zopakoval Jan Gavenda bronzové umístění z Jičína, Matěj Syrovátka, vracející se do závodního kolotoče po zdravotních komplikacích vybojoval 8.příčku. V průběžném pořadí Českého poháru po třech absolvovaných závodech jsou Jakub Ťoupalík v kadetech i Jan Gavenda v juniorech na prvních místech celého seriálu. V neděli pokračovala TBC série závodem v Táboře na Větrovech-na technické trati se nejvíce dařilo kadetům-oba Jakubové obsadili první dvě příčky, v kategorii mladších žáků zvítězil Tomáš Kraus.